Středa, 21 února, 2024
aktualne

Káva trochu jinak. Pořiďte si do firmy profi kávovar

Káva je součástí denní rutiny většiny z nás už odnepaměti. Dříve jsme si zalévali „turka“, postupně jsme propadli kouzlu kávovarů, třeba i těch na kapsle. Pořizujeme si je i domů, někdo do práce. Ovšem opravdu kvalitní kávu udělá profi stroj. Pokud si chcete pořídit kávovar do firmy, kde pracuje hodně lidí, běžný kávovar nemusí zvládnout nápor připravovaných šálků kávy. Ať už pracujete v tzv. office, sháníte kávovar do hotelu, restaurace nebo máte cateringovou firmu, oceníte profesionální stroj. Jak si vybrat ten pravý?

Profesionální kávovar do firmy

Víte, co nabízí profesionální kávovar do firmy? Jak jsme zmínili, poskytuje maximální výkon, který by běžný kávovar nezvládl a zničil by se možná hned v záruce. Profesionální stroje se mohou využít v hektickém provozu, jsou však intuitivní na ovládání, takže si s nimi poradí každý. Jak laik, tak je ocení i profík v gastronomii. Pro takový kávovar není problém odbavit denně i 200 šálků. A je jedno, zda si nápoj vezmete k počítači, pohostíte jím obchodního partnera, nabídnete „coffee to go“ či se kávovar nezastaví na semináři, konferenci apod. Jak jste asi sami vycítili, už jen váženého partnera nebo klienta asi neohromíte obyčejným kapslovým kávovarem s příchutí pumpkin spice. Chce to opravdu kvalitní kávu.

Vybíráme profi kávovar

Profi kávovar JURA vám takové potěšení nabízí. Stroje této firmy jsou vyšperkované. Například stroj na zmíněnou kapacitu, model GIGA X8c, má dva vysoce výkonné mlýnky s keramickými kameny, které zajišťují přesné a trvale stejnoměrné mletí kávových zrn. Metodika pulsní extrakce zase zajišťuje optimální dobu extrakce u tzv. krátkých specialit. Ristretto a espresso získají maximálně intenzivní chuť. Stejně spolehlivé jsou další stroje od této firmy, kávovary jsou rovněž nenáročné na údržbu. Od značky si můžete pořídit i originální čisticí prostředky, jež zaručí maximální hygienu.

Kávovary JURA PROFI

Jaké služby nabízí společnost JURA Proffesional? Můžete si zde koupit vámi vybraný kávovar, který bude splňovat vaše požadavky na četnost připravovaných káv. Uvidíte, které programy vám budou nejlépe vyhovovat. Pokud budete chtít, můžete si nějaký kávovar jen pronajmout. JURA PROFI nabízí špičkovou kvalitu a perfektní servis. Jestli budete potřebovat, pracovníci firmy se o vás okamžitě postarají. JURA Professional se zaměřuje na oblast profesionálních kávovarů, které využívají gastro profíci i špičkové nadnárodní společnosti, kde se připravuje kvalitní káva ve velkém. Společnost JURA CEE také zastupují profesionální poradenská střediska (PCC) v Praze. Pokud tedy požadujete kvalitu, pak se podívejte na nabídku této věhlasné firmy, která působí ve spoustě zemích.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora