Středa, 21 února, 2024
aktualne

Bojíte se investovat? S platformou Alverdo.com nemusíte!

V současné době je nějaká forma zhodnocování finančních prostředků ve světle stále probíhající inflace v podstatě nutností. „Ale do čeho a jak investovat?“ ptá se spousta potenciálních investorů z řad laiků. A my pro ně máme odpověď.

Právě pro ty, kteří jsou na finančních trzích nováčky, je určena online platforma Alverdo.com, jejímž dlouhodobým cílem je vybudovat důvěryhodné prostředí poskytující nástroje všem bez ohledu na jejich původ, zázemí nebo příjem, umožňující jim využít příležitostí na kapitálových trzích.

Proč si otevřít účet na platformě Alverdo.com?

Hned z několika důvodů. V první řadě máte možnost investovat do široké škály aktiv, ať se již jedná o kryptoměny, tokenizované akcie, komodity, Forex, Indexy nebo ETFs. Na jedné integrované platformě je navíc možné investovat do globálně obchodovaných tokenizovaných aktiv.

Jednoduchá a přívětivá

Z uživatelského hlediska je platforma Alverdo.com jednoduchá a přívětivá. Obchodníkem na finančních trzích se můžete stát ve třech krocích: zaregistrujete se, vložíte prostředky a začnete obchodovat. Trader má navíc na jednom místě k dispozici veškeré nástroje (cenové údaje, grafy, doporučení analytiků), které mu budou nápomocny učinit investiční rozhodnutí. Kromě toho je platforma živým organismem, zkušení programátoři ji neustále vyvíjejí, zdokonalují a uzpůsobují cílové skupině neprofesionálních investorů.

Vysoké zúročení

Co byste řekli až 6,99 % z dostupného zůstatku? Můžete je mít. Úročení depositu v investiční platformě je ve srovnání s konkurenčními produkty velmi slušné (vyšší než u termínovaných vkladů u banky). Způsob zhodnocování finančních prostředků platformy Alverdo.com se dá nazvat inovativním. Výnosy, které se počítají vůči euru, což je pro běžnější investory jistější a srozumitelnější, navíc jsou denní (zisky obdržíte na svůj účet každý den) a zcela flexibilní (můžete vybrat zisky kdykoli). Ještě váháte?

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora