Středa, 21 února, 2024
aktualne

MBA studium na Business Institutu jako letní investice do vaší budoucnosti

Žijeme v době, kdy je nutné dělat pro svou budoucnost a kariéru naprosté maximum a vytvářet si určitou konkurenční výhodu na trhu práce před ostatními. Zatímco někteří zkoušejí rekvalifikační kurzy či studium jazyka, vsaďte na MBA studium, které můžete zahájit už během srpna.

Studium Master of Business Administration (MBA) představuje moderní koncept manažerského vzdělávání, které propojuje teorii s manažerskou praxi. Časově flexibilní studium MBA představuje prakticky zaměřené vzdělání pro střední a vyšší management, specialisty, podnikatele i vedoucí zaměstnance. Business Institut přináší lákavou a moderní online formu MBA studia, která je vhodná pro každého, kdo chce skloubit studium se svým volným časem, kariérou, rodinou či svými zájmy. Právě proto je vhodné využít léto a dovolené a udělat něco pro svoji kariéru.

Online MBA studium je roční program, který probíhá výhradně online, bez nutnosti osobní účasti na vyučování. Podstata studia probíhá prostřednictvím e-learningu s přístupem do studentské sekce, platformy, kterou vyvinul Business Institut speciálně pro své studenty. Důmyslná technologie umožňuje každému studentovi mít své studium, materiály, knihovnu či konzultaci s lektorem k dispozici kdykoli a odkudkoli. Cestujete na letní dovolenou? Využijte efektivně čas strávený v dopravním prostředku či na pláži.

Ke studiu MBA je v online formě na výběr až 17 MBA programů, které zahrnují různé oblasti ze světa byznysu, obchodu, marketingu, ale zaměřují se také na úzce specializované pozice, ve kterých může MBA pomoci, jako například zdravotnictví, reality či informatika. Stačí si jen vybrat program, který vás zajímá, nebo ve kterém byste se chtěli vzdělávat, vyplnit a odeslat zdarma přihlášku ke studiu MBA a začít můžete kdykoli, prakticky i ihned.

Studium MBA je důležitým rozhodnutím a jistě ovlivní váš profesní i soukromý život. Rovněž i výběr instituce, které svěříte své vzdělání je důležitým rozhodnutím. V principu se studenti často rozhodují na základě referencí absolventů a úspěchu, kteří absolventi díky studiu dosáhnou, důležitá je rovněž nabídka programů či finanční hledisko. Všechny atributy skvěle naplňuje Business Institut už od roku 2009. Výběr programů je opravdu bohatý, tisíce spokojených a úspěšných absolventů potvrzují, že studium MBA na Business Institut se opravdu vyplatí. Momentálně probíhá akce, studium můžete mít za výrazně výhodnější cenu. Nad rámec toho je připraveno množství benefitů a další výhody plynoucí ze studia.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora