Středa, 21 února, 2024
aktualne

Jste sportovec? Poradíme, jak zúročit vaše peníze

Ve sportu se hraje nejen o tituly, ale i nemalé peníze. Ty se dají rozmnožit investováním, ovšem pokud na to půjdete špatně, můžete o značnou část financí přijít. Aby se vám to nestalo, oslovte experty, kteří vám pomohou rozmnožit pracně vydělané peníze.

Velké srovnání hypoték

Sport pohltí spoustu času i peněz, které sice můžete vydělat, až začnete být úspěšní, pokud nebudete vědět, jak s nimi nakládat, vaše konto se zase ztenčí. Sportovci navíc mají mnohé výhody ve sféře financí, jde o jakési odměny za jejich úsilí, reprezentaci země na různých závodech, takže stát je za jejich práci takto odměňuje. Musíte ale o svých možnostech vědět. A pokud se soustředíte na kariéru, nemáte čas sledovat jiné obory. I proto je dobré mít kromě manažera, který vám organizuje čas, i někoho, kdo se postará o finance. Jak začít? Poradíme, že jednou z nejjistějších investic je bydlení. Pořiďte si vlastní. Když budete mít nějaké peníze dále k dispozici, investujte do nemovitostí. Ty vám budou vydělávat. I když ukončíte kariéru, což je u sportovců dříve než u většiny zaměstnání. Je jedno, že budete mít hypotéku, dokud můžete splácet, pronájem dané nemovitosti vám to může kompenzovat. Abyste dobře nakoupili, mrkněte na srovnání hypoték, které v poslední době klesají stejně jako ceny nemovitostí.

Spolehlivá hypotéka pro podnikatele kalkulačka

Hypotéka pro podnikatele kalkulačka je oblíbeným online nástrojem, který ihned ukáže vaše možnosti. Zadáte jen parametry potřebné k získání optimálního výsledku (výše jistiny, požadované roky splácení, fixace apod.) a vygeneruje se vám výsledek, který ukáže srovnání hypoték u různých ústavů. Možná se vám bude zdát, že máte vybráno, jelikož si vezmete nejlevnější hypotéku. Ale pozor. Vezměte si k ruce experta, který se podívá na situaci odborně a promyslí, jaká hypotéka je pro vás nejlepší vzhledem k vaší finanční situaci a potenciálním létům, kdy budete ve sportu vydělávat. Dobrá hypotéka totiž není ta nejmenší, ale taková, kdy nejrychleji za optimálních finančních podmínek zaplatíte nemovitost. Jakmile ta bude patřit už jen vám, můžete si s ní nakládat, jak chcete. Oslovte proto experta ve sféře financí, společnost AMJ, kde vám budou po boku a zajistí ty nejlepší služby.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora