Středa, 21 února, 2024
aktualne

Asociace MBA – organizace, která propojuje zájemce o profesní studium se školami, které jej poskytují

Zajímáte se o profesní studium, stále jste si však nenašli čas na průzkum internetem, abyste našli školy, které tyto možnosti nabízí, stejně tak jako poskytované obory? Asociace MBA nabízí jasný a ucelený přehled toho, co je v Česku dostupné. Díky snadnému filtru najdete snadno a rychle vše, co vás zajímá. Díky asociaci budete o krok blíž tomu, co vás skutečně baví a zajímá.

Proč studovat MBA

Rozhodujete se, zda se do studia skutečně pustit, protože víte, že je náročné nejen časově, ale také něco stojí? Titul MBA nejsou jen tři písmena za jménem, která nic neznamenají. Díky němu se vám totiž otevírají dveře netušených možností nadnárodních firem, kde jsou takoví lidé velmi cenění a vyhledávaní. Tento titul nemá váhu pouze v České republice, ale také všude jinde ve světě. Znalosti a dovednosti, které si v průběhu studií osvojíte, vás mohou dovést k nastartování vlastního podnikání, které bude díky tomu snazší. V neposlední řadě je nutno zmínit také navázání nových kontaktů s lidmi, s nimiž budete studovat společně. Mohou vám v mnohém pomoci a rozšířit vám obzory do dálek, o kterých jste neměli nejmenší tušení.

Jak se na webu Asociace MBA pohybovat

Jakmile poprvé nahlédnete na web Asociace MBA, můžete brouzdat filtrem vyhledávání, který poskytuje jasný a ucelený přehled nabízených škol a oborů podle toho, co si sami zvolíte. Studium MBA nabízí několik škol a institutů po celé České republice a vy si je můžete na pár kliknutí prohlédnout. Dále můžete zjistit, pro koho je studium MBA vhodné a v neposlední řadě se ponořit do světa výhod, které tato zkušenost nabízí. Můžete si také vybrat školu dle oboru, ve kterém se profesně pohybujete a zjistit tak, která škola splňuje vaše požadavky.

Co členství v Asociaci MBA garantuje

Veškeré školy, potažmo obory, které prostřednictvím Asociace MBA naleznete, mají ověření kvality a spolehlivého profesního studia. Tyto školy před zařazením do Asociace prochází pečlivým procesem právě proto, aby byla důkladně prověřena jejich úroveň, na kterou jsou kladeny vysoké nároky. Seznam těchto škol najdete na webových stránkách.

Studium MBA je umožněno samozřejmě také plně pracujícím lidem, a to díky kombinované formě studia, kde probíhá výuka buď o víkendu anebo ve večerních hodinách prostřednictvím online přednášek. Online studium je určeno pro všechny, kteří mají rádi svůj prostor a zaběhnuté rutiny, či už v pracovní době, na mateřské nebo na dovolené.

Stále váháte? Pročtěte si novinky týkající se studia MBA, o tom, jaké jsou výhody studia, o různých nových trendech ve vzdělávání nebo o tom, jak je MBA populární u nás i ve světě. Pokud pořád přemýšlíte, jestli začít studovat nebo raději počkat, nechte se inspirovat našimi průzkumy MBA škol anebo využijte kalendář akcí a zúčastněte se Dne otevřených dveří na vybrané škole.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora