Středa, 21 února, 2024
aktualne

Srovnání VPN HUB versus Goose VPN: Co vybrat?

Která VPN nabízí více, VPNhub, nebo si předplatit GOOSE VPN? U obou VPN jsme porovnali parametry, rozdali body a dopadlo to 5,6/10 – 6,4/10.

Test rychlosti VPN HUB versus Goose VPN, která sviští rychleji?

U VPN se vyplatí koukat zejména na rychlost, což platí také o VPN HUB a GOOSE VPN.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 16 Mb/s, u druhé 26 Mb/s. VPNhub je o 10 Mb/s pomalejší v porovnání s Goose VPN.

Zjišťovali jsme také upload, u VPNhub dosáhl 6 Mb/s. Goose VPN dosáhla hodnoty 19 Mb/s, je tedy o 13 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 35 ms. Čas odezvy u GOOSE VPN jsme naměřili v průměru 121 ms. U rychlosti odezvy je menší hodnota výhodnější, takže VPNhub v porovnání je o 86 ms horší.

Průběžné skóre recenze VPN HUB – GOOSE VPN zatím je 3 /10 – 3/10.

Daří se VPN HUB odblokovat Netflix?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, VPNhub tuto dovednost nemá. U většiny VPN se stačí připojit a zvolit zemi, Goose VPN Netflix odemknout nezvládne.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž Goose VPN tuto dovednost nezahrnuje. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí neobsahuje.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a blokování trackerů. Kupříkladu VPNhub neobsahuje ochranu DNS a GooseVPN třeba obsahuje whitelist (zařazení stránek na bílou listinu).

Co se týká funkcí, je výsledek 8 /10 ku 8/10.

Jak je na tom VPN HUB v počtu serverů a nabídce zemí?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, VPN HUB má v nabídce 1 000 serverů. V seznamu GOOSE VPN se uvádí 52 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 948 víc .

Obdobným parametrem je počet zemí, který u GOOSE VPN během psaní článku byl 22. Porovnávaná VPN má 60, což je o 38 víc. Zde tak vítězí .

Významný je také počet současně připojitelných zařízení, kterých VPN HUB připojí 5. Goose VPN dokáže současně připojit neomezeně zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku nejlepší VPN zdarma.

Jaké platformy podporuje VPNhub a které podporuje Goose VPN?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, VPNhub zvládne zařízení se systémem Android a pokrývá přístroje na systému iOS. Druhá VPN Goose VPN iPhone iOS zabezpečí, přístroje s Androidem umí chránit.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. VPNhub má sídlo na Kypru. Sídlo druhé srovnávané VPN je v Nizozemsku.

Aplikace VPNhub není k mání v českém jazyce, Goose VPN česky taky není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla VPNhub bodového součtu 10/10, Goose VPN si nese hodnocení 8/10.

Srovnání cen VPN HUB vs. GOOSE VPN

Goose VPN lze objednat od 44 Kč měsíčně, druhou VPN si lze předplatit již od 86 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 4/10, respektive 8 /10 pro srovnávanou VPN.

pr článek

Další články autora