Středa, 21 února, 2024
aktualne

Spolehlivá a erudovaná účetní firma vám poradí a pomůže v mnoha situacích

Služby účetní společnosti může tu a tam potřebovat každý z nás. Bez zkušené účetní nebo účetní firmy se neobejde téměř žádný živnostník, ale ani mnozí zaměstnanci natož tak menší nebo větší společnost. Najít můžeme zkušené firmy, které nám rády a ochotně poradí jak v oblasti účetnictví, tak na poli daní. Co vše můžeme poptávat, s čím nám pomohou?

Obraťte se na Klimeš consulting, spol. s r.o. – daňové a četní poradenství Hodonín

Jestliže jste z Hodonína nebo Kyjova, Veselí nad Moravou a okolí, využít můžete spolehlivé společnosti, která nabízí diskrétnost a kvalitní služby v oblasti zpracování účetnictví. Poptávat můžete daňové i účetní poradenství, které vykonává pro mnohé spokojené zákazníky. Spokojenost pramení i z toho, že se zde stále vzdělávají a sledují novinky a změny zvláště v legislativě.

Tato účetní firma byla založena již v roce 1996, daňové poradenství zajišťuje Ing. Josef Kimeš, daňový poradce ev. Č. 001595, který je zapsán v seznamu KDP ČR od roku 1995.

Obrátit se zde můžete, ať už jste prosperující společnost nebo jednotlivec. Zpracovávají daně, vedou účetnictví a navrhují ideální řešení zákazníkům na míru.

Všechny služby na jednom místě

U Klimes-consulting.cz můžete v rámci poskytovaných služeb v oblasti účetnictví poptávat vedení účetnictví, zpracování mezd, zastupování před úřady, vedení účetních knih a výkazů stanovených zákonem, účetní audit nebo účetní závěrku.

Co se týče zajištění služeb z oboru daní, tady jde o přípravu a podání daňového přiznání, daňovou evidenci, informace o novinkách z oblasti daňové legislativy, personální daňové poradenství, zpracování daně z příjmu i odložení daně.

Ať už máte jakékoli dotazy, nebo jasně víte, co od účetní společnosti potřebujete, s důvěrou se obraťte na klimes-consulting.cz. Se službami i komunikací budete jistě spokojeni.

pr článek

Další články autora