Středa, 21 února, 2024
aktualne

Chladnička s mrazákem F+ SERIES 9: Ultimátní řešení pro ještě delší čerstvost vašich potravin

Působivá pětidveřová chladnička s mrazákem F+ Series 9 od značky Haier nabízí bohaté množství možností skladování díky svému designu, uspořádání vnitřního prostoru, dvěma teplotně nezávislým chladícím okruhům a exkluzivním technologiím Fresher Techs®.

Každá část je navržena tak, aby zajistila dokonalé podmínky pro uchovávání jakéhokoli druhu potravin. V unikátní antioxidační zóně skladujte čerstvé potraviny dokonce až 8krát déle. Objevte to nejlepší od značky Haier.

5dveřové provedení a dva chladící okruhy

Haier, světová jednička v kategorii velkých domácích spotřebičů, představuje F+ Series 9 – chladničku, která díky svému jedinečnému designu a pokročilým technologiím přináší skvělé řešení skladování potravin pro skutečně náročného zákazníka.

Celkový čistý objem 488 l je rozdělen na 5 oddílů se dvěma chladícími okruhy s nezávislým nastavením teploty. Prakticky členěný vnitřní prostor s možností otevření vždy jen jednoho křídla dveří nebo jen spodní samostatné zásuvky snižuje tepelné ztráty a garantuje úsporu energie.

K nastavení teploty spotřebiče slouží externí digitální displej, který ladí k povrchu z černého skla. I přes velkorysý objem zabere v kuchyni pouhých 83 cm na šířku.

multidoor chladnička F+ Series 9
Nová multidoor chladnička F+ Series 9 značky Haier nabízí velkorysý vnitřní prostor pro všechny vaše dobroty Zdroj: Candy Hoover
Antioxidant zone: Uchovejte potraviny čerstvé 8krát déle snížením kyslíku

V unikátní antioxidační zóně skladujte čerstvé potraviny až 8krát déle*. Inspirováno vakuovou technologií, tato speciální zásuvka v chladící části se po zasunutí hermeticky uzavře, sníží množství vzduchu, a tedy i působení kyslíku na minimum. Tím zásadně zpomalí proces zrání.

*Certifikované VDE N° ID.40048642.

ABT®: Čistší vzduch v chladničce bez bakterií

Exkluzivní antibakteriální technologie ABT® společnosti Haier používá ultrafialové světlo, které eliminuje 99,9 % škodlivých bakterií v cirkulaci vzduchu v chladničce a zabraňuje tvorbě dalších. Hygieničtější prostor chladničky tak chrání zdraví vás i celé vaší rodiny a zachovává původní chuť vašich potravin.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora