Středa, 21 února, 2024
aktualne

Superdrum series 9 – revoluce v péči o prádlo

Haier představuje největší slim pračku se sušičkou na trhu.

Značka Haier uvádí největší úzkou pračku se sušičkou na trhu SuperDrum Series 9, která v sobě spojuje veškeré inovativní technologie Haier péče o prádlo. Díky největšímu průměru bubnu na trhu 601 mm má tato pračka se sušičkou i přes svou hloubku pouhých 46 cm působivou kapacitu 10 kg praní a 6 kg sušení.

Je vybavena vysoce odolným a ultra tichým invertorovým motorem Direct Motion s přímým pohonem, automatickým dávkováním pracího prostředku a aviváže Smart Dosing, exkluzivními funkcemi pro hygienickou péči o prádlo včetně profesionálního čištění párou a Wi-Fi konektivitou pro vaši inteligentní domácnost s možností výběru až 6 pracích a sušících programů.

Navíc si můžete nastavit každý prací cyklus přesně na míru vašim potřebám a posunout péči o prádlo na vyšší úroveň.

Netradiční rozměr a maxi kapacita ve SLIM verzi

Pračka se sušičkou Haier SuperDrum Series 9 (modelové označení HWD100BD1499U1NS) zaujme hned na první pohled svým atypickým rozměrem.

Na hloubku má jen 46 cm, ale výška spotřebiče je téměř metr. Díky tomu může mít XXL buben o průměru 601 mm, kapacitě 66 la průměr plnícího otvoru 45 cm (oproti obvyklým 36 cm).

Spotřebič tak umožňuje efektivnější pohyb prádla v bubnu i při větší náplni. Celkem vypere až 10 kg a vysuší až 6 kg prádla.

Automatické dávkování Smart Dosing

Automatické dávkování Smart Dosing inteligentně vypočítá přesné množství gelového pracího prostředku a aviváže potřebné pro praní, a to na základě hmotnosti vloženého prádla.

Zásobník vystačí zhruba na 20 pracích cyklů a díky této inteligentní technologii lze v pracích prostředcích ušetřit až 33 cyklů ročně! Ne každý je zastáncem gelových pracích prostředků, tato pračka se sušičkou umožňuje využití i klasického sypkého pracího prášku s vlastním dávkováním.

Prostřednictvím Wi-Fi se připojíte k aplikaci hOn. Ta nabízí kromě možnosti ovládání spotřebiče na dálku také spoustu zajímavých funkcí, výběr z až 60 pracích a sušících programů, přehled aktuální spotřeby nebo servisního rádce.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora