Středa, 21 února, 2024
aktualne

Modelka a matka dvou dětí: Jak mi smart technologie usnadňuje každodenní život

V dnešní době, kde život běží rychle a čas je drahocenný lidé vyhledávají způsoby a produkty, které jim ušetří čas a úsilí. Pokud se jedná o mě, jako matku dvou dětí velmi ocením inteligentní technologii, která mi zjednoduší fungování v domácnosti a zajistí bezpečnost.

Před časem jsem investovala do drahých vypínačů, které byly sice hezké, dotykové, ale nebyly smart. Plnily jen jeden jednoduchý úkol a nedaly se automatizovat.

Jak mi automatizace od Loxonu změnila život?

Na Loxonu nedám dopustit. Není to jen technologie, která mi usnadnila každodenní život, ale také zpříjemnila volné chvíle s rodinou a přáteli. Jako velkou výhodu vidím v tom, že u senzorů přítomnosti nemusím vůbec zasahovat do osvětlení a to ani v noci, kdy se spustí noční režim. Rychle jsem si zvykla, že se nemusím starat o vnější žaluzie, protože s příchodem večera se automaticky zatáhnou a já mám tak pocit bezpečí.

Jelikož s rodinou cestujeme rádi a hodně, nemusím řešit ani otázku topení či zabezpečení. Systém od Loxone mi umožňuje nastavit teplotu automaticky, dokonce vím kdykoli a odkudkoli ovládat všechny technologie v domácnosti pomocí aplikace.

Byla jsem překvapená, že i přes velké množství funkcí a produktů byla cena srovnatelná s klasickou elektroinstalací. Pokud stále váháte, nečekejte. Navštivte jeden ze showroomů Loxone na Slovensku, a věřte, že ve vás prohlídka zanechá nezapomenutelný dojem. Inteligentní výrobky jsou dnes již téměř standardem, tak proč si neusnadnit život i automatizací.

Extra tip: Inteligentní domácnost lze navštívit také virtuálně v rámci on-line prohlídky.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora