Středa, 21 února, 2024
aktualne

Rychlovka, která trvala nekonečně dlouho …

Toužila jsem ho potěšit, rozvášnit. Okořenit si naše běžné sobotní dny. Věděla jsem, že půjde ráno na nákup. Bez slova se vytratí z postele, abychom měli čerstvé a voňavé rohlíky. A já mu byla rozhodnuta vykouzlit husí kůži.

Spáchat něco vzrušující, nezvyklé, hříšné. Možná až zakázáno. Prostě jsem se odhodlala. Když zavřel za sebou dveře, rozběhla jsem se k oknu. Viděla jsem, jak nastartoval auto. Měla jsem asi třičtvrtě hodinu, dokud se vrátí. Neváhala jsem dlouho. Dala jsem si ze sebe dolů noční košili a postávala se oproti zrcadlu. Chvíli jsem pozorovala vlastní tělo. Bylo stále svěží, atraktivní, při tom pohledu na nahotu mi samé naskočili bradavky vzrušením. Pohladila jsem si malý chomáček chlupů na rozkroku a usmála se. Ukazováčkem jsem si jemně prošla po štěrbinky, která se začínala rozvíjet. Bylo mi najednou příjemně. Příjemnější než během jiných ran, když jsem jen čekala na Kamil návrat z obchodu.

Mé tělo bylo vzrušené samotným postojem. Vlastně jsem si poprvé uvědomila, že takto stojím nahá a pozoruji vlastní tělo. Bylo to vzrušující. Podívala jsem se na sebe tak, jak to běžně viděl Kamil. Líbilo se mi co vidím a líbila se mi i představa, jak mě obdivuje.

Vzala jsem do ruky mobil a dofotila obraz v zrcadle. Udělala jsem několik póz. Zvedla nohu, chytila ​​si prs a olízla bradavku. Nahodila koketní úsměv a lůno posunula dopředu, aby bylo vidět mou vzkvétající mušličku.

Byla jsem spokojená. Kousla si smyslně do rtu a dala odeslat všechny tři fotky. S odkazem: „Čekám tě.“ Sedla jsem si na postel a netrpělivě čekala, dokud se u nich nezobrazují dvě zelené fajocka. Najednou jsem se rozechvěla. Ten pocit, že se v mobilu dívá na mé nahé tělo mě neskutečně vzrušoval. Lehla jsem si do postele a dokud jsem viděla, že píše odpověď, vylovila jsem z nočního stolku vibrátor a začala si jím procházet po mušličce.

„Waw, si nádherná. Vozík nyní mohu tisknout i rozkrokem, „napsal.

„Mám na tebe chuť, kupuji ti snídani do postele,“ zobrazila se další zpráva.

„Hmmm, hned jsem u tebe,“ třetí.

Jednou rukou jsem vratko napsala: „Čekám a miluji tě.“

Vibrátor mě stimuloval, byla jsem celá rozpálený a vlhká. Chtěla jsem konečně, aby se mě dotýkaly ruce muže. Věděla jsem, že to ještě chvíli potrvá. Nechtěla jsem se spokojit bez Kamila, chtěla jsem, aby přežil to vzrušení společného rána jsem mnou. Procházela jsem si po klitorisu a myšlenky mi bloudili nad plánem. Nebyl žádný.

Nač něco plánovat? Zůstanu tu pro něj. Živočišné přirozeně v nahotě jako jeho žena, která se mu chce oddat.

Hladila jsem se a připravovala na to, jak se mě zmocní.

Minuty plynuly a konečně jsem zaslechla výtah u našich dveří. Klíč se ocitl v zámku, Kamil otevřel dveře.

„Kde jsi drahoušku?“ Zeptal se vzrušeným hlasem. Bylo milé slyšet, jak se na mě těší. V hlase měl opět ten nadržený tón, jako když jsme randili první měsíce a chtěl mi zkoumat kalhotky. Ten tón, který jsem už léta neslyšela. Byl tu znovu.

Pouze jsem ho pozorovala. Nic jsem neříkala.

„Hned jsem u tebe,“ poslal mi vzdušný polibek, jak ukládal potraviny do chladničky, mrazničky a mě jedním okem pozoroval. Viděla jsem jeho bouli v kalhotách. Neklamný znak toho, že se mě zmocní a vnoří se do mě s plnou vášní, jako kdysi.

Zavřel dveře na ledničce a velkou modrou tašku z nákupu nechal ležet uprostřed kuchyně. Ani mi to nevadilo. Hlavně, že si dával dolů tričko, rozepínat kalhoty, hodil je na postel a já jsem se posadila a stáhla mu trenýrky. Vytáhla jsem jeho penis a překryla ho dlaní. Věděla jsem, jak zbožňuje, když ho takto hladím, když mu dlaní dráždí pohlaví. Slastně povzdechl. Byl maximálně vzrušený. Stejně, jako já.

Stáhla jsem ho na sebe, objala nohama a dříve než jsem se nazdala byl hluboko ve mně. Vnikl do mě a vášnivě mě líbal. Přirážel, zvedal pánev a já mu vycházela vstříc. Naše kmitání zesílilo. Místnost naplnily vzdechy a mlaskání našich těl. Vzrušení vystupňované obyčejnou fotkou dosahovalo svého vrcholu. Tak málo stačilo. Kousek nahé pokožky v obchodu s potravinami.

Cítila jsem se blaženě. Nebyla jsem jen jeho manželkou, byla jsem jeho snem. Ženou, kterou si podíval v mobilu a vzrušila ho. No tentokrát to nebyla anonymní herečka pro dospělé, ale jeho vlastní manželka.

„Byla jsi krásná na těch fotkách a si i teď,“ šeptal a já měla pocit, že se mi do očí tlačí slzy dojetí. Stále jsem ho dokázala vzrušit. Více než nějaká jiná, jako obrázek v erotickém magazínu a zmocňoval se mě jako své hvězdy.

Byl extrémně tvrdý. Tlak jeho údu mě příjemně roztahoval až jsme téměř současně vyvrcholily spolu. Za pár minut vystříkl a já se k němu přitulila, objímala ho rukama, stehny, tulila se co nejtěsněji k němu. Byla jsem šťastná. Nahá. Najednou jsme si byli jakoby mnohem bližší. A přitom netrebalo hodně. Překonat jen další z hranic ostychu.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora