Středa, 21 února, 2024
aktualne

V plavkách, ale bez retuše! Jako jedna z mála řekla NE úpravám svého těla

Známá zpěvačka chce skoncovat s nepřirozenou prezentací standardů krásy, za což si vysloužila velkou pochvalu od veřejnosti. Hlavním poselstvím je oslavovat ženy takové, jaké ve skutečnosti jsou.

Všude samá retuš
Možná máte už i vy plné zuby dokonalých modelek, které často prezentují nerealistický obraz o tom, jak má žena vypadat. Stále více dívek propadá „závislosti“ přehnané retuše, čemuž často napomáhají právě slavné osobnosti či influenceri. A pak jsou tu ještě hvězdy, které si řekli dost. Mezi ně patří i zpěvačka Selena Gomez.

Selena prezentuje svou přirozenou krásu
Známá zpěvačka Selena Gomez se postarala o pořádný rozruch. Představila novou kolekci plavek, kterou sama navrhla ve spolupráci se značnou La’Mariette. Kolekce s názvem „Aura“ má oslavovat všechny ženy takové, jaké ve skutečnosti jsou. 28-letá zpěvačka vypadá na nových fotografiích výborně a zajímavé je, že snímky neprošly retuší.

Slavná zpěvačka se jako jedna z mála ukázala takto veřejně a novou kampaní na plavky doslova vyrazila dech.

„Na této značce se mi líbí, že oslavuje ženy, které bezdpodmienečne milují své tělo. Doufám, že se vám to líbí stejně jako mně, „napsala Selena na svém Instagram ke spolupráci se značkou La’Mariette.

Selena nedávno neváhala prozradit, že i ona se jistý čas učila přijmout své tělo. Sama totiž bojuje s více onemocněními – diagnostikovanou má bipolární poruchu i lupus. Veřejně přiznává, že se musela naučit milovat své tělo a dlouho se trápila tím, že přibrala. Dnes je ale už takovým myšlenkám konec.

DIVA.SK
Vězení za retušování fotografií na Instagram? Podle nového zákona budou influenceri označovat …
Bojuje proti nerealistickým ideálem krásy
Zpěvačka Selena Gomez patří mimo jiné mezi nejvlivnější osobnosti na sociálních sítí a tento úkol si plně uvědomuje. Svou novou kampaní způsobila doslova šílenství a fanoušci jsou její otevřeností absolutně nadšení.

V komentářích dokonce zpěvačku vyzývají, aby zveřejnila na svém instagramovom profilu i více takových záběrů, protože je třeba skoncovat s nepravdivého prezentací ženského těla.

Mladá zpěvačka o tomto tématu dnes říká zcela otevřeně, přestože se v minulosti sama pro svůj vzhled trápila, nyní se některé věci už nestydí přiznat. Ještě stále jako jedna z mála ve světě showbyznysu řekla NE přehnané retuše a my můžeme jen doufat, že se na její stranu přikloní více i více žen a tuto myšlenku podpoří.

Viz také fotografie symaptickej zpěvačky v naší galerii:

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora