Středa, 21 února, 2024
aktualne

Sex ve městě je zpět! První záběry nerozlučných přítelkyň

Po letech opět vidíme milovaný přítelkyně. Jaké jsou dnes?

Dlouho očekávaný reboot seriálu Sex v městem za sebou první natáčecí den. A jak by se dalo očekávat, Miranda Hobbes (Cynthia Nixon), Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) a Charlotte Yorke (Kristin Davis) vypadají stejně stylově jako kdysi.

A jen tak … jsou zpět!
Na prvních zveřejněných fotografiích se hlavní hrdinky procházejí oblíbenými ulicemi New Yorku. Postava Mirandy má po novém blond vlasy, na sobě bílé kalhoty s širokým páskem, pruhovanou košili a doplňky krémové barvy.

Charlotte zůstala věrná svému oblíbenému romantickému stylu, ve kterém se objevují jednoduché a nenápadné vzory. Tečkovaná halenka zastrčena do černé úzké sukně, mini kabelka do ruky od Dioru a černé lodičky jsou přesně to, co bychom od ní čekali.

Pokud jde o postavu Carrie, ta má na prvních záběrech na sobě sukni s vysokým pasem s tradičním kostkovaným vzorem gingham, který kdysi proslavila Brigitte Bardot, bílý top a dlouhý svetr. Svůj look doplnila kloboukem, malou kabelkou a černými lodičkami na styl Mary Jane.

Pár bot s horizontálním páskem, které vděčí za svůj název hrdince komixu „Buster Brown“ zveřejněného v časopise „New York Herald“, měla Carrie už v seriálu Sex ve městě – byl od návrháře Manola Blahnika.

Sympatické je, že tvůrci nových částí se nesnaží zakrýt šediny ve vlasech hereček, a tak jejich seriálové postavy opravdu vypadají o 20 let starší.

Ikonický seriál zachycující příběhy čtyř přítelkyň žijících v New Yorku, který se jako první začal zabývat ženským vnímáním světa, kariérou, sexem či emancipací, se v premiéře vysílal v letech 1998 až 2004.

Co uvidíme v novém příběhu?
Následně na něj navazovaly dva celovečerní filmy. Sex ve městě se stal v poměrně krátké době celosvětovým fenoménem a na svém kontě má desítky cen, včetně cen Emmy a Zlatý glóbus.

V rebootu s názvem „And Just Like That …“ od streamovací služby HBO Max se neobjeví postava Samanthy v podání Kim Catrall, která se nepohodu s tvůrci, speciálně se Sarah Jessicou Parker.

Diváci se však mohou těšit na návrat Mr. Biga v podání Chrise notha, Johna Corbetta jako Aidana Shawa, Willieho Garson jako Stanforda Blatcha či Maria Canton jako Anthonyho Marentina.

David Eigenberga se opět zhostí role Stevea Bradyho a Evan Handler postavy Harryho Goldenblatta.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora