Středa, 21 února, 2024
aktualne

Známé ženy ukazují své sexy postavy na dovolené: Překvapila zejména 1 z nich

Tyto naše krásky si už naplno užívají léto. Mnohé z nich odhalili i své perfektně vypracované postavy a ukázali pár plavkových inspirací.

Nela překvapila vypracovanými křivkami
Už několikrát nám Nela Pocisková vyrazila dech kvůli její fantastické kondici. Nyní se vybrala spolu s rodinkou na dovolenou k moři, odkud opět potvrdila status najvypracovanejšej slovenské maminky.

Při pohledu na její štíhlé křivky a vyrýsované bříško je jen těžké uvěřit, že je Nela už dvojnásobnou mámou. Perfektní kondici ještě více zdůraznili sportovní červeno-bílé plavky, které jí výborně sedli.

FOTOGALERIE
Nela Pocisková
Zdroj: Instagram: pociskova.nela
Takto dobře naladěná si s Filipem, Hektorem a Lianka po dlouhém čase užívala horké dny na pláži, na níž se nepochybně stala největší hvězdou.

Veronika a Daniela Nízlové
Naše nejslavnější dvojčata se opět vybrali na společnou dovolenou. Daniela vzala s sebou do exotiky i svou rodinku, která jí tam kromě společností dělá také velkou radost. Veronika se předvedla v křiklavě růžových jednodílných plavkách.

Takový střih i odstín jsou jedním z hitů aktuální sezóny. Daniela v dvoudílném zeleném modelu zase ukázala, že po porodu nezahálela a opět se dostala do původní formy.

FOTOGALERIE
Veronika a Daniela Nízlové
Zdroj: Instagram: danielatwiins / veronikatwiins
Andrea Verešová
Modelka Andrea Verešová už několik let nedá dopustit na Řecko. Neustále se vrací na jeho ostrovy a je zamilovaná do atmosféry, kterou tam zažívá. Tentokrát se společně s rodinou vybrali do luxusního apartmánu na Santorini.

Přímo z obývacího pokoje si to může namířit do soukromého bazénu, ze kterého má exkluzivní výhled na moře a pobřeží. Verešová opět popírá jakékoliv zákony stárnutí.

FOTOGALERIE
Andrea Verešová
Zdroj: Instagram: andreaveresovaofficial
Během dovolené předvedla několik druhů plavek, které odhalovaly její perfektní postavu. Nejvíce zazářila také v křiklavě růžové, díky které vynikla její opálená pokožka.

Lucia Mokráňová
Mnoho našich celebrit si zvolilo jako místo letní dovolené Chorvatsko. Snadno se tam dostanou autem, či některými přímými leteckými linkami a užijí si nejen krásné moře, ale i poutavou historii a krásnou přírodu.

Lucia Mokráňová se po porodu netajila tím, že se rovněž musela dostat do formy a pořádně zapracovat na své postavě.

FOTOGALERIE
Lucia Mokráňová
Zdroj: Instagram Lucia Mokráňová
Zkušená trenérka se zaměřila zejména na bříško a její úsilí se nepochybně vyplatilo. Perfektní postava, kterou zdůrazňují černé plavky, je dobrou motivaci i pro jiné maminky, které stále váhají s cvičením.

dominika Cibulková
Po porodu si musela Dominika poslechnout pár necitlivých poznámek na svou postavu. No teď už musí být při pohledu do zrcadla spokojená a nadšená z toho, co se jí podařilo dosáhnout. Společně s rodinou a kamarádkami si užívá léto plnými doušky.

Po návštěvě Paříže se už vybrala na jachtu do Itálie, kde odpočívá se svým manželem. I když si ve fialových plavkách zažertovala i na adresu své postavy, fanoušci ji ihned posmelili, že vypadá senzačně.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora