Středa, 21 února, 2024
aktualne

Koupit či nekoupit dětem palandu?

Ať už chcete vytvořit více prostoru pro příchod nového člena rodiny nebo pro vaše děti na hraní, patrové postele přinášejí řadu výhod.

Před nákupem je však důležité zvážit všechny jejich plusy a minusy, vaše prostorové možnosti, věk dětí a jejich i vaše požadavky na ně. Jedině tak můžete zjistit, zda je takový typ lůžka skutečně pro vás.

dětská patrová postel
Veselou postel z březové překližky můžete uložit podle vaší fantazie. Horní postel je určena pro děti od 6 let, dolní lůžko pro mladšího sourozence. Zdroj: www.rafa-kids.com

výhody

šetří prostor

Ano, je to rozhodně největší z jejich výhod a také prvním důvodem, který nás přesvědčí o jejich koupi. Přesunutím postele do vzduchu získáte prostor na hru, či psací stolek. Když si uvážíte, že dítě celý den pobíhá, hraje se, nebo si dělá něco u stolu, je to určitě rozumnější řešení jak tento vzácný prostor zapratať kusem nábytku, na kterém se „pouze“ spí.

jsou flexibilní

Množství výrobců nabízí patrové postele, které se dají kdykoliv rozložit na dvě samostatně lůžka. To znamená, že se nemusíte trápit otázkami „co když ..“ a budoucnost nechte otevřenou. Když děti vyrostou, nebo budou mít každý vlastní pokoj, postele se jednoduše rozdělí.

dětská patrová postel
Patrová postel je skvělá zábava. V noci na spaní, přes den skrýš nebo pozorovatelna. Zdroj: www.lifetimekidsrooms.com

ubytují kamarádů

Kamarádi a spolužáci vašich ratolestí se nemusí tlačit na matraci na zemi, v případě, že se rozhodnou u vás přespat. Patrová postel má extra lůžko, které mu zajistí pohodlný spánek. Ať už to horní nebo třetí – vysouvatelné. Jednoduše – plnohodnotná postel, která je vždy po ruce.

Přečtěte si také
Jak odstranit množství mikroorganismů z naší postele a zabránit jejich tvorbě?
blízkost sourozence

Sdílení společné dětského pokoje je pro vaše ratolesti školou života. Kromě toho, že posiluje vztah, učí jejich vzájemné toleranci a pomoci. Věřte, nebo ne, mnoho sourozenců si ve společném pokoji vytvoří pouto na celý život.

večerní uspávání

Některé patrové postele mají spodní lůžko široké tak, že se na něm vyspí i dva lidé. Nic vám nebrání, abyste s mladším před spaním potúlili a přečetli si pohádku na dobrou noc jeden vedle druhého.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora